Cauta

Echipe inscrise.

Rugam participantii sa se conformeze cu Regulamentul competitiei.

Echipele participante la categoria STANDARD pot fi formate din 2 sau 3 membri.

Echipele participante la categoria CREATIVITATE pot avea 4 membri.

Echipele inregistrate incorect nu vor putea participa in cadrul competitiei. In cazul echipelor inregistrate de mai multe ori, va fi luata in considerare componenta echipei conform ultimei inregistrari.

 

Data limita pana la care sistemul accepta inregistrari este: 27 MAI 2016, ora 12:00.

 

 

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
Robotix Strike
Standard 1
Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza"
Nicolau Liliana
Nicolau Cosmin Florin
Serbencu Cristian
AutoVortex CyberPowers
Standard 1
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin & Vint Corina Elena
Secureanu Alexandru Eduard Amadeus
Dragota Petru
Gheorghe Teodor Ioan
AutoVortex Racari
Standard 1
Liceul Teoretic "Ion Ghica" Racari, Dambovita
Panea Ionut Valentin & Mitru Alexandru
Parpala George
Culita Gabriel Alexandru
Mitru Mihai
NXT Family
Standard 1
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Dan Burlacu
Sarah Milos-Gaman
Tudor Georgescu
RObotMANIA
Standard 1
Scoala nr. 97 Bucuresti, Scoala "Pro Ingenio" Ilfov, Scoala "Nicolae Titulescu" Bucuresti
Bogdan-Cristian Gioga / Ionut Draghici
Gioga Ianys
Priboi Luca-Mihai
Coman Mihai-Matei
SO SO ROBOTS
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
Julieta Oncescu/ Iulia Sarbu
VITALIA MIHAI ADRIAN
LEMENI-NITU TEODOR NICOLAE
ALEXANDRU TUDOR
ROYALITY HACKERS
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
Iulia Sarbu
DAVID GONGONIE
VLADIMIR BENDEAC
BOGDAN MICU
KRAFTIENII
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
Julieta Oncescu/ Iulia Sarbu
ANDREI DUDUS
RAZVAN BOABES
SEB JR
Standard 1
Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
Iulia Sarbu
VLAD STEFAN NEDELCU
VICTOR TIVIG
LUCA TRANDAFIR
HI TEAM
Standard 1
Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
Iulia Sarbu
IOANA NISTOR
HORIA IOAN GRIGORE
LUCA NEACSU
Royal Robots
Standard 1
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Maria Isaila
Toma Despot
Filip Iacob
Brica
Standard 1
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Tudor Grosu
Ana Iosep
Rebecca Nastasoiu
I ROBOT
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
Julieta Oncescu/ Iulia Sarbu
NADIA MURARIU
NICHOLAS GURGU
VRANCEANU RAZVAN
ROBOCRAFT
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
Julieta Oncescu/ Iulia Sarbu
SOLEA MIRUNA
VASILE MIHNEA
DIACONESCU RARES
The Division
Standard 1
STEM Learning Pitesti, Arges
Serban Mihail Emanuel
Tache Stefan
Grigorescu Dan Andrei
Belegan Filip Nicola Artur
DoubleUp
Standard 1
Scoala Spectrum Constanta
Clichici Calin
Nita Nicolas
Tulceanu Cezar
Robotron
Standard 1
liceul teoretic Mircea Eliade judetul Galati
Coman Niculina
Macrineanu Stefan
Stoian Stefan
AutoVortex CyberPowers
Standard 1
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Corina Elena Vint
Alexandru Eduard Amadeus Secureanu
Petru Dragota
George Dinca
ROBOTRON
Standard 1
LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", GALATI
COMAN NICULINA
STOIAN STEFAN
MACRINEANU STEFAN
NEGRAU VLADUT

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
AutoVortex PTC
Standard 2
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"
Panea Ionut Valentin
Andrei Cristian Pascu
Cotruta Stefan David
Stroia Vlad
QUATRA
Standard 2
Colegiul Tehnic "Panait Istrati", Brăila
Panait Gabriela
Moldovan Dimitrie
Dună George Horia
Buzea Andreea Gina
SKITTLES
Standard 2
Colegiul National Cantemir Voda
Carmen Splais
DOBRA DIANA ALEXANDRA
BORDEA MATEI
SIMA ALEXANDRU
RoboCraft
Standard 2
C.N.I.T.V Bucuresti
Isabela Coman
Serban Mario
Vlad Cainamisir
Cirligeanu Ana
Pepene
Standard 2
cnitv Bucuresti
Isabela Coman
Cristea eduard
Petrescu Alex
-
AutoVortex New York
Standard 2
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Andrei Rares Lungu
Tiberiu Mihai Artemi
Andrei Gabriel Preda
AutoVortex Gulash
Standard 2
American International School of Bucharest, Ilfov
Panea Ionut Valentin & Iosif Szavuj
Iosif-Oliver Szavuj
Ingrid Ioana Zlotea
Michael Karim Sabbagh
RoboCraft
Standard 2
C.N.I.T.V ,Bucuresti
Isabela Coman
Serban Mario
Cainamisir Vlad
Cirligeanu Ana
Serbanescu Dinu
RoboCraft
Standard 2
C.N.I.T.V, Bucuresti
Isabela Coman
Serban Mario
Cainamisir Vlad
Ana Cirligeanu
Serbanescu Dinu
ESG Robotics
Standard 2
Colegiul National Vasile Alecsandri Galati
Iordachi Lizeta-Mihaela
Grigoras Tudor
Gorea Silvia
Chiriac Ella Ana-Maria
Electronic VAT
Standard 2
Colegiul National Vasile Alecsandri Galati
Iordachi Lizeta-Mihaela
Zugravu Victor
Bejan Alexandra
Vlad Tudor
Elite Machine
Standard 2
Colegiul National "Cantemir Voda", Bucuresti
Radulescu Sorana
Cioc Andrei
Cosa Matei
Ionescu Matei
Planu' B
Standard 2
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Andrei Ghinescu
Giacomo Rotman
Tudor Constantin
ROBO_TECH
Standard 2
C.N.I.T.V, Bucuresti
Isabela Coman
Fota David Alexandru
Ghita Corvin George
Mihalcea Tudor Nicoale
MS
Standard 2
Scoala Nr. 79/ Scoala Nr. 97
Theodor Ghincea
Matei Ghincea
Simeon Tica
Dark Phoenix
Standard 2
Colegiul Natinal de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Isabela Coman
Nastase Sever-Mihai
Petrea Mihnea-Razvan
Cretu Matei-Ioan
ROBO_TECH
Standard 2
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Isabela Coman
David Fota
Corvin Ghita
Tudor Mihalcea
M&M
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
Iulia Sarbu/Julieta Oncescu
MATEI SOARE
MATEI ZAINEA
GALACTIC ROBOTS
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
Iulia Sarbu/Julieta Oncescu
VINCENT MIRON
DAVID MIRON
RARES SERBAN
TRANSFORMERS
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
Iulia Sarbu/Julieta Oncescu
RARES NICULESCU
ADRIAN SASU
COSTIN MIHAI
SEB
Standard 2
Liceul Teoretic SCOALA EUROPEANA BUCURESTI
Iulia Sarbu
TUDOR MATEI
MATEI POROJAN
DAN MANOLIU
MOISIL 2
Standard 2
Colegiul National Grigore Moisil
Iulia Sarbu
IULIANA STANCIU
BRANDUSA CAZACU
PISICILE SALBATICE
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
Iulia Sarbu/Julieta Oncescu
MATEI BADOIU
LUCA SCARLAT
MIHAI NICULESCU
Probodobodyne
Standard 2
STEM Learning Pitesti, Arges
Serban Mihail Emanuel
Cirstea Dragos Teodor
Belegan David Nicola Alex
Popescu Andrei
CLEAN4LIFE
Standard 2
CNITV
ISABELA COMAN
PITUR STEFAN ALEXANDRU
GHITA VICTOR FILIP
PRIBOI RADU BOGDAN
NvidiaGeForceGTX 1800
Standard 2
Scoala Spectrum Constanta
Clichici Calin
Zaharia Catalin
Sicoe Radu Alexandru
Dark Phoenix
Standard 2
Colegiul Natinal de Informatica "Tudor Vianu"
Isabela Coman
Nastase Sever-Mihai
Petrea Mihnea-Razvan
Cretu Matei-Ioan
Burea Mihai-Ovidiu
AutoVortex Times Square
Standard 2
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Andrei Rares Lungu
Tiberiu Mihai Artemi
Michael Sabbagh
AutoVortex Manhattan
Standard 2
American International School of Bucharest & Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Ingrid Ioana Zlotea
Andrei Gabriel Preda
Iosif-Oliver Szavuj
Dark Phoenix
Standard 2
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", București
Isabela Coman
Năstase Sever Mihai
Petrea Mihnea Razvan
Crețu Matei Ioan
Burea Mihai Ovidiu
ROBCON 77
Standard 2
EUGEN IONESCU - SLATINA
DORU POPESCU ANASTASIU
CONESCHI VLAD-SILVIU
VADASTREANU ROBERT-VALENTIN
CONSTANTINESCU LIVIU-GABRIEL
AutoVortex Gold
Standard 2
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Preda Andrei Gabriel
Zlotea Ingrid Elena
Lungu Andrei Rares

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
ReKKo
Standard 3
Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila
Prus Paul
Bancila Sorin Ioanid
Milea Anca
Tugui Diana Ecaterina
HeadBang
Standard 3
Colegiul National Vasile Alecsandri, Galati
Voinea Mirela
Irimia Robert
Vijelie Cristian
Voicu Emil Stefan
URSESCU
Standard 3
Colegiul National Cantemir Voda
Sorana Radulescu
BALTAC MIHAI CRISTIAN
SLAV ANDREEA TEODORA
LEGO MAX
Standard 3
Colegiul Tehnic "Panait Istrati"
Panait Gabriela
Marcu Andrei
Panchiciu Claudiu Marian
Axente Silviu
Innovation Team
Standard 3
Colegiul Tehnic "Panait Istrati"
Panait Gabriela
Beciug Laurențiu Andrei
Negulescu George
Chiriac Georgian
RoboCF
Standard 3
Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate Craiova, Dolj
BOTEZATU MONICA
URUCU IONUȚ
GHIMIȘ ADELIN
ANCUȚA LUCIAN
AutoVortex Steak 'n Slave
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Banciu Calin
Vasilescu Andreea
Tanasescu Teodor Filip
AutoVortex Phoenix
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Diaconescu Vlad Eduard
Dogioiu Paul
Trusca Simona Maria
AutoVortex NightClub Torino
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Ion Ilinca
Mihai Bogdan
Nichita Alexandru
AutoVortex Invincible
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Badici Rares
Achinca Sabina Tatiana
Ducu Andrei
BB-gr8
Standard 3
Colegiul National Sfantul Sava
Daniel Pircalaboiu
Laura Pircalaboiu
Carmen Noretu
ROBOZILLA
Standard 3
CNVA Galati
Condrea Silvia
Condrea Radu
Condrea David
Unicornii Roz
Standard 3
Colegiul National Cantemir Voda, Bucuresti
Radulescu Sorana
Abdulrahim Samy Robert
Teodoras Dan Alexandru
Matei Ian Stefan
Banana Squad
Standard 3
Colegiul National "Cantemir Voda" , Bucuresti, Sector 2 .
Radulescu Sorana
Savu Constantin Alexandru
Coman Dragos Stefan
Magureanu Cosmin
Mama-lama
Standard 3
Colegiul National Cantemir Voda, Bucuresti
Radulescu Sorana
Ionescu Teodora Maria
Dima Cristiana Raluca
Andronache Anca-Maria
EMOTEAM
Standard 3
ICHB; COLEGIUL GERMAN GOETHE
CIUCULESCU EDUARD
DELIU MATEI
DAM
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", BUCURESTI
Vinț Corina
Constantin Mihnea Adrian
Ene Dragos
Sivu Alexandru Ioan
Riders
Standard 3
Colegiul national "I. L. Caragiale"
Iuliana Dumitrescu
Sanda Ioan Alexandru
Cotorceanu Florin Cristian
Ungurean Calin
Avram Luca
MATRIX
Standard 3
LICEUL TEHNOLOGIC COSTACHE CONACHI ,LOC. PECHEA, JUD. GALATI
ARTENIE VIORICA
STEFAN MARIAN
PAVEL ANDREI
STEFU GEANINA MIHAELA
HAPPY THREE FRIENDS
Standard 3
LICEUL TEHNOLOGIC COSTACHE CONACHI ,LOC. PECHEA, JUD. GALATI
BEJENARU ELENA
CIOCAN MADALINA MARIANA
NECULA IONUT
TOEA IONUT
q
Standard 3
Centrul de Excelenta pentru Robotica Educationala Focsani, Vrancea
ing. Agache Sandel
Burdusa Andrei-Iulian
Mihu Andrei
Ragea Andreea-Georgiana
Memento 21
Standard 3
Centrul de Excelenta pentru Robotica Educationala Focsani, Vrancea
ing. Agache Sandel
Holban Cezar-Stefanel
Lupu Marian-Cosmin
Alpha
Standard 3
Colegiul Economic A.D.Xenopol & Liceul Teoretic George Calinescu
Iulia Sarbu
Radu Luca
Coman Vlad Andrei
MC SUPER
Standard 3
Colegiul National Grigore Moisil & Colegiul National Mihai Viteazu
Iulia Sarbu
MARIA SOARE
CRISTINA IACOB
IONUT CONSTANTINESCU
AutoVortex NightClub Torino
Standard 3
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Ion Ilinca
Nichita Alexandru
Mihai Bogdan
Dinca Bogdan Andrei
Double-Triple-Cyok-OFYA
Standard 3
ICHC Constanta
Memet Eden
Aydin Ahmed Hamza
Clichici Calin Constantin
Calin Septimiu Iulian
Double-Triple-Cyok-OFYA
Standard 3
ICHC Constanta
Memet Eden
Aydin Ahmed Hamza
Clichici Calin
AutoVortex Steak 'n Slave
Standard 3
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Diaconescu Vlad-Eduard
Banciu Calin
Badici Rares
Mihai Bogdan
AutoVortex Invincible
Standard 3
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Achinca Sabina Tatiana
Ducu Andrei
Vasilescu Andreea
AVR
Standard 3
Colegiul Economic "V. Madgearu" Galati
Harabor Iulia si Dinica Daniela
Bratu Alexandru
Acsinte Raluca
Lificiu Valentin Cristian
THE SHADOW
Standard 3
Colegiul Economic "V. Madgearu" Galati
Harabor Iulia si Dinica Daniela
Andrei Angelo Ionut
Constantin Ioana
Voicu Ionut
ABSOLUT
Standard 3
Colegiul Economic "V. Madgearu" Galati
Harabor Iulia si Dinica Daniela
Ginghina Gabriel
Aur Adrian
Dascalu Lucian

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
Quicksilver
Creativitate
Liceul Teoretic Dunarea Galati
Zeld Jenica
Profir Mihai
Corban Cristian
Nistor Cosmin-Iulian
Quicksilver
Creativitate
Liceul Teoretic Dunărea
Zeld Jenica
Profir Mihai
Corban Cristian
Nistor Cosmin-Iulian
EV3-Bionic
Creativitate
Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila
Prus Paul
Gruia Calin Teodor
Prus Dragos Stefan
Stergarel Teodora Paula
Voicu Ana Nicoleta
EV3-Bionic
Creativitate
Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila
Prus Paul
Gruia Calin Teodor
Prus Dragos Stefan
Stergarel Teodora Paula
AutoVortex XXX
Creativitate
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Ion Rares-Stefan
Azarmaneche Marco
Manole Calin
Brinzan Victor
AutoVortex Green
Creativitate
Colegiul National I.L. Caragiale
Panea Ionut Valentin
Mihai Claudiu Anton Gabriel
Anton Andrei Calin
Ionita Dragos
Voicu Vlad Stefan
MI - IT
Creativitate
Colegiul Național de Informatică Tudor Vianu
Ionescu Simona
Ionescu Maria
Ionescu Teodora-Elpidia
COMPALTEK
Creativitate
Colegiul Tehnic "Radu Negru" Galați
Anastasiu Nicoleta
Palade Andrei
Comănescu George
Coșniță Florin
Coșniță Cosmin
BRAINSTORMS
Creativitate
Colegiul Tehnic "Al Papiu Ilarian" Zalau-Salaj
RUS ANA -MARIA
Ticus Sebastian
Muresan Alexandru Gabriel
Iris 8
Creativitate
Centrul de Excelenta pentru Robotica Educationala Focsani, Vrancea
ing. Agache Sandel
Popescu Laurentiu
Masters of Puppets
Creativitate
Centrul de Excelenta pentru Robotica Educationala Focsani, Vrancea
ing. Agache Sandel
Gonciar Mihai
Marasescu Damian
Paraschiv Calin Stefan
ȘmâțTeam
Creativitate
Colegiul National "Elena Cuza"
Crăciunescu Georgeta Antonia Rodica
Muresanu Mihai Răzvan
Coman Valentin Gabriel
Budurca Vlad Matei
Popescu Mihaela-Andreea
AutoVortex XXX
Creativitate
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin
Ion Rares-Stefan
Azarmaneche Marco
Manole Calin

 

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...