Cauta

Echipe inscrise WRO 2017.

Rugam participantii sa se conformeze cu Regulamentul competitiei.

Echipele participante la categoria STANDARD pot fi formate din 2 sau 3 membri.

Echipele participante la categoria CREATIVITATE pot avea 4 membri.

Echipele inregistrate incorect nu vor putea participa in cadrul competitiei. In cazul echipelor unde apar modificari ulterior inregistrarii, va rugam sa ne trimiteti o solicitare scrisa.

Pentru inscrieri last minute, modificari in componenta echipelor si plata taxei de participare data limita este 5 iunie ora 00:00.

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
ROBOTII AURII
Standard 1
Scoala Europeana Bucuresti
IULIA SARBU
EVA COSTIN
MIHAI CHETA
ROBERT GABRIEL STOIAN
NTC ROBOTS
Standard 1
Scoala Europeana Bucuresti
IULIA SARBU
NICHOLAS BUNEA FILIP
TEODORA BALABAN ILEANA
BALCACEAN CODIN
REBEL ROBOTS
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
DRAGOS FILIP HANIBAL
GHIBERDIC DAVID CRISTIAN
INTELIGENT ROBOTS
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
MANEA TUDOR
MANEA STEFAN GOERGE
INFINIT
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
DUMITRESCU DRAGOS CRISTIAN
GURAU ALEXANDRU MIHAI
GAULEA MATEI
TERRA KRAFT
Standard 1
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
MURARIU NADIA
SOLEA DAVID
PRISICEANU ELISA
RoboRA_67
Standard 1
Scoala Gimnaziala nr. 3 Slatina, Olt
Popescu Doru Anastasiu
Ungureanu Mihai-Alexandru
Lintoiu Razvan Stefan
Serban Andrei-Cezar
AutoVortex Fidget Spinner
Standard 1
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin / Dumitrescu Lavinia
Petrache Greta Catherine
Nicu Alexandru Cristian
Voicu Eduard Luigi
EV3 Family
Standard 1
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Tudor Georgescu
Dan Burlacu
Vlad Namolosanu
BURNING ROBOT WHEELS
Standard 1
Scoala Europeana Bucuresti
Iulia Sarbu
Horia Grigore
Yannis Dicu
PGL ROBOTS
Standard 1
Scoala Europeana Bucuresti
Iulia Sarbu
Vlad Nedelcu
Alexandru Stroie
Calin Nedelcu
AutoVortex Bau Bau
Standard 1
Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"
Panea Ionuț Valentin
Grosu Smaranda
Dumitrescu Rareș-Ștefan
David Ioan
DSD GL
Standard 1
Sophia Science, Galati
Buruiana Marinela
Calugaru David
Bosneaga Stefan
Melinte Darius Stefan
STEM Kids Saturn
Standard 1
STEM Learning Craiova, Dolj
Emanuel ȘERBAN / Laura CÎRSTEA
Andrei Alexandru FURTUNĂ-COLĂ
Andrei Sebastian DINU
Mihnea Ștefan CĂTOIU
STEM Kids Mars
Standard 1
STEM Learning Pitești, Argeș
Emanuel ȘERBAN / Bogdan BĂDIȚĂ
Filip Artur Nicola BELEGAN
Elena Ștefania MOICEANU
Mihai Alexandru CIOCÎRLAN
DCCRobotzi
Standard 1
Stiintescu Hub Sibiuu
Popescu Carmen
Stef Dan
Pintea Catalin
Ioacara Cezar
RoboRA_67
Standard 1
Scoala Gimnaziala nr. 3 Slatina
Doru Anastasiu Popescu
Ungureanu Mihai-Alexandru
Lintoiu Razvan Stefan
Robo-Tech 56
Standard 1
Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina, Olt
Popescu Doru Anastasiu
Vlad Andrei Robert
Tudosie Alin Stefan
Marincea Radu Mihail
DACE
Standard 1
Stiintescu Hub Sibiu
Popescu Carmen
Dan Stef
Cezar Ioacara
Ady-SOKK
Standard 1
Lit. "Ady Endre" Oradea
Kotro Laszlo-Lehel
Lelek Hunora Kadosa
Kovacs Sandor
Csanyi Patrik

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
RoboMDM
Standard 2
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu, Bucuresti
Cristian Mindricelu
Mario Serban
David Fota
Mircea Gavrizi
NEXUS TEAM
Standard 2
Scoala Europeana Bucuresti
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
ALEXANDRU TUDOR
ALEXANDRU TEODIRA MARA
M&M
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
MATEI SOARE
MATEI ZIANEA
TOMA VALEANU
ROBOCRAFT
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
SOLEA MIRUNA
CIACONESCU RARES ANDREI CIPRIAN
VASILE MIHNEA PETRU
ED CREW
Standard 2
Scoala Gimnaziala Nr 79
JULIETA ONCESCU/IULIA SARBU
CONSTANTIN STEFAN
CONSTANTIN MATEI
SUDITU DRAGOS
AutoVortex Star
Standard 2
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin / Dumitrescu Lavinia
Dumitrescu Toma Ioan
Gheorghe Anna
Manaila Matei
RObotMANIA
Standard 2
Scoala gimnaziala nr. 97 Bucuresti, Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti
Bogdan-Cristian Gioga / Ionut Draghici
Gioga Ianys
Priboi Luca-Mihai
RoboFALT
Standard 2
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Andrei Ghinescu
Brianna Duță
Luca Oprescu
MIT
Standard 2
C.E. Lauder-Reut, Bucuresti
Rica Pintilie
Maria Isailă
Marin Irina
Tudor Grosu
ROBOTRON
Standard 2
Liceul Teoretic "Mircea Eliade", GALATI
Coman Niculina
Macrineanu Stefan
Stoian Stefan
DEXTER
Standard 2
Liceul Tehnologic"Costache Conachi", Galaţi
Şerban Rodica Dorina, Bejenaru Elena
Alexandru Mihaela Mona
Muşat Elena Claudia
Ştefu Adi Cătălin
Twindroids
Standard 2
Colegiul Național Unirea Focșani, Vrancea
Colin Adrian
Ariton Alexandru Constantin
Ariton Adrian Nicolae
Pilă Alexandru - Sebastian
Twinborg
Standard 2
Colegiul Național Unirea Focșani, jud. Vrancea
Colin Adrian
Lavric Paul
Lavric Teodor
Drăstaru Claudio
STEM Kids Venus
Standard 2
STEM Learning Pitești, Argeș
Emanuel ȘERBAN / Bogdan BĂDIȚĂ
Ștefan TACHE
Daria Marcela HOREBOIU
Teodor Andrei VOICULESCU
Blank
Standard 2
Academia de Informatica Brasov
Calaver Daniel si Tret Dragos
Bucur Sebastian
Jardan Andrei
Radulescu Razvan
ROBO-A[i]
Standard 2
Academia de Informatica Brasov
Calaver Daniel si Trett Dragos
Someseanu Adrian
Pipos Alexandru-Paul
Ungureanu Adrian
Fimeone 18
Standard 2
Colegiul National "Ion Minulescu" Slatina, Olt
Popescu Doru Anastasiu
Tosa Oana Miruna
Popa Filip
Militaru Marius
Idealbot 04
Standard 2
Colegiul National "Radu Greceanu" & Colegiul National "Ion Minulescu" Slatina, Olt
Popescu Doru Anastasiu
Szocs Luca
Prina Alexandru
Ciobanu Mihai Adrian
Robcon 77
Standard 2
Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina, Olt
Popescu Doru Anastasiu
Coneschi Vlad
Constantinescu Gabriel
Vadastreanu Robert
SuperFly
Standard 2
Colegiul National "Grigore Moisil" - Bucuresti & Scoala Gimnaziala "Pro Ingenio" - Ilfov
Stanciu Monica
Stanciu Iuliana
Balas Vlad-George

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
MC SUPER
Standard 3
COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL
IULIA SARBU
MARIA SOARE
IONUT CONSTANTINESCU
ALPHA TEAM
Standard 3
COLEGIUL AL XENOPOL
IULIA SARBU
VLAD COMAN
LUCA RADU
WILD CATS
Standard 3
COLEGIUL NATIONAL GH LAZAR
IULIA SARBU
MATEI BADOIU
VLAD PREDA
TheRobotorsV2
Standard 3
Liceul Teoretic International de Informatica Constanta CONSTANTA
Dinc Sedat
Radovici George
Radovici Mihai
Bocai Tudor
AutoVortex Hello Lady!
Standard 3
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin / Dumitrescu Lavinia
Ioanas Ioana
Grosu Ilinca
Trusca Simona Maria
AutoVortex Nightclub Torino
Standard 3
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin / Dumitrescu Lavinia
Ion Ilinca Elena
Slavu Ioan
Grecu Adina
ATOM
Standard 3
COLEGIUL NATIONAL "GH. M. MURGOCI" BRAILA
ANTON CRISTINA ELENA
SOFRONE GABRIEL
CIUREA BOGDAN ALEXANDRU
GRAMA NICOLAE
Fre Sha Vo Ca Do
Standard 3
Colegiul National Sfantul Sava, International Computer Highschool of Bucharest
Daniel Pircalaboiu
Pircalaboiu Laura
Stelea Ioana
Vodă
Standard 3
CEVM Galati
Dinica Daniela ,Harabor Iulia
Habelea Mario
Dragos Andi
Coste Florin
CBG
Standard 3
CEVM Galati
Dinica Daniela ,Harabor Iulia
Constantin Ioana
Ginghina Mihai
Bute Iulian
La Familia
Standard 3
CEVM Galati
Dinica Daniela ,Harabor Iulia
Voicu Ionut
Andrei Angelo
Acsinte Raluca
ROBOTECH
Standard 3
Liceul Tehnologic "Costache Conachi" Pechea, Galaţi
Artenie Viorica
Bratu Ilie
Manolache Valentin
Vlad Adrian
R-ALFA
Standard 3
Liceul Tehnologic "Costache Conachi" Pechea, Galaţi
Artenie Viorica, Şerban Rodica Dorina
Avram Simona Diana
Ciocan Alexandra Gabriela
Trifan Petrişor
MATRIX
Standard 3
Liceul Tehnologic "Costache Conachi", Galaţi
Artenie Viorica
Călin Cătălin
Radu Mihăiţă
Doană Silviu Nicuşor
Robozilla
Standard 3
Colegiul National Vasile Alecsandri Galati
Condrea Silvia
Condrea Radu
Condrea David
AutoVortex Reloaded
Standard 3
Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"
Panea Ionuț Valentin
Ducu Andrei-Mihai
Achinca Sabina-Tatiana
Preda Andrei-Gabriel
CBT Robots
Standard 3
Colegiul Național de Informatica "Tudor Vianu" Bucuresti
Denisa Marina Protopopescu
Ciudin Emanuel Cristian
Tirziu Andrei Nichita
Bazac Tudor
All Seeing Eye
Standard 3
Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" si Colegiul Național "Mihai Viteazul", București
Tuțu Mihai Alexandru
Priboi Radu Bogdan
Păcurar Alexandru Valer
Magan Alexandru Iulian
STEM Kids Jupiter
Standard 3
STEM Learning Pitești, Argeș
Emanuel ȘERBAN / Bogdan BĂDIȚĂ
David Nicola Alex BELEGAN
Alexandru MOTOI
Kepler
Standard 3
Academia de Informatica Brasov
Calaver Daniel
Gogoncea Nora
Trett Dragos
Similie Vlad
DAM
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti
Andrei Mario Ivan
Constantin Mihnea
Ene Dragos
Mitu Miruna
Ady-SOKK
Standard 3
Lit. Ady Endre Oradea - Bihor
Kotró László-Lehel
Lélek Hunor-Kadosa
Csányi Patrik
Kovács Sándor
NovaPrime
Standard 3
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"
Andrei Mario Ivan
Constantin Mihnea
Ene Dragos
Ursache Cristian
Chargeless
Standard 3
Centrul de Excelenta pentru Robotica Educationala Focsani
ing. Agache Sandel
Holban Cezar
Anton Danut
RG 9901
Standard 3
Colegiul National "Radu Greceanu", Slatina, Olt
Popescu Doru Anastasiu
Popescu Ion Alexandru
Stanciu Ciprian Gabriel
Profeanu Ioana

numele-echipei
categorie
scoala-si-judetul
profesor-coordonator
elev-1
elev-2
elev-3
elev-4
Hot Steel
Creativitate - open
Colegiul National "Älexandru Ion Cuza" si Colegiul National "Vasile Alecsandri", Galati
STANCA CATALINA, ILIE DANIELA si VOINEA MIRELA
Profir Mihai
Enache Robert
Buruiana Alexandra
Oprea Danut Constantin
AutoVortex Costa Rica
Creativitate - open
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu Bucuresti
Panea Ionut Valentin / Dumitrescu Lavinia
Damian Andrei
Brinzan Victor
Voicu Vlad Stefan
Vasilescu Andreea
Kode Sword
Creativitate - open
Colegiul National "Vasile Alecsandri" Galati
Dau Liliana
Irimia Robert
Ilie Cristian
Antache Marius
Vener Andrei
NXT SQUAD
Creativitate - open
COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU" GALATI
ANGHELE DESILIA SILVIANA CIUPERCA
POPA AURELIAN-CRISTIAN
CEACALA MARICEL
ZAHARIA ALEXANDRU
CYBER TECH
Creativitate - open
COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU" GALATI
ILIEV VOICHITA GUGUILA CLAUDIA-LILIANA
SERBU ADELINA-ELENA
TANASE ANDREI
BANUC FLORIN
Absolut
Creativitate - open
CEVM Galati
Dinica Daniela ,Harabor Iulia
Toma Andrei
Pamfil Paul
Zainea Adrian
Memento 12
Creativitate - open
Centrul de Excelenta pentru Robotica Educationala Focsani
ing. Agache Sandel
Lupu Marian - Cosmin
Marasescu Damian
Hot Steel
Creativitate - open
Colegiul National "Älexandru Ion Cuza" si Colegiul National "Vasile Alecsandri", Galati
Catalina Stanca
Profir Mihai
Enache Robert
Buruiana Alexandra
Oprea Danut Constantin

 

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...